top of page

"Pro nás, jako provozovatele coworkingových prostor bylo prioritou vytvořit v budově City Element inovativní a multifunkční komunitní prostory pro sdílená patra kanceláří. S přístupem a kreativitou Klik architektů byly tyto prostory proměněny v esteticky působivá a funkční místa, jež zlepšují pracovní prostředí a podporují produktivitu našich klientů. Díky za skvělou spolupráci!"

Klára Zelenková, Senior Project Manager

Praha, Pankrác

2020

Scott.Weber

Workspace, Dokončeno

City Element

Multifunkční prostor galerie pro setkávání i práci

Všudypřítomné inspirace městskými atributy vytváří jedinečnou výstavní galerii pracovního prostředí. Práce s elementárními tvary se propisuje napříč interiérem - kruhy a čtverce jako symbol dokonalosti. Typické prvky mid-century architektury jsou v interiéru interpretovány oblouky dodávajícími prostoru galerie strukturálnost staveb. Propsání městských prvků do interiéru pomocí zeleně, kovových prvků a exponované technické lávky vytváří v převýšeném prostoru exteriérový pocit. Sdílený prostor galerie je komunitním těžištěm pro návazná patra kanceláří v budově. Nerušeně se zde pojí týmové aktivity s individuálním soustředěním a relaxací.

Immersive design

Také tzv. scénografický design přinášející neopakovatelný zážitek díky vtažení do děje interiéru. Důraz na sdělení, vizuální stimulaci a práci s emocemi vytváří unikátní uživatelskou zkušenost podobnou té divadelní.

"Současný způsob práce vyžaduje dostatečnou kapacitu neformálních prostor k týmovému soustředění, individuální práci i celofiremnímu setkávání. Multifunkční design adaptivních prostor se dokáže přizpůsobit všem těmto požadavkům."

Ivo, Strategy Architect

Multifunkční prostor galerie pro setkávání i práci

Before

Již v první fázi projektu zahrnujeme strategii realizace a scénáře rozpočtu. Výsledný design je proto více flexibilní pro následné rozpočtové optimalizace.

Multifunkční prostor galerie pro setkávání i práci

After

Díky komplexnímu přístupu, úzké spolupráci s dodavatelem a přizpůsobení designu lokálním podmínkám jsou realizované interiéry shodné s vizualizací.

bottom of page