top of page

"Měli jsme jasnou představu o funkčnosti a kapacitě centra, o číslech, které musíme splňovat. V kreativním konceptu jsem architektům nechal volnou ruku. Výzvou pro nás v té době byla postcovidová doba, proto jsme především chtěli vytvořit centrum, kam by se lidé vraceli pracovat s radostí. My jsme se pro toto řešení nadchli."

Adam Zvada, CEO, Scott.Weber

Praha, Dejvice

2021

Scott.Weber

Workspace, Dokončeno

BLOX

Work-life balance v japandi stylu

V interiéru se setkává dánská útulnost “hygge” s japonskými prvky jako jsou posuvné paravány, papírová svítidla a strukturované tapety. Spojení těchto dvou světů podporuje použití světlého dřeva doplněného o tlumené odstíny čalounění a kontrastní vzory koberců. Přírodní materiály, dřevěné stěny a práce s ambientním osvětlením čerpají inspiraci v zážitkovém světě wellness. Vlídnost a přístupnost prostoru umocňují všudypřítomné zaoblené křivky organicky protkané zálivy vzrostlé zeleně.

Wellbeing

Všudypřítomné zaměření na pohodu při práci, neboli “wellbeing at office” nabízí neopakovatelné zážitky z každodenní práce v kanceláři

"Hranice mezi výrazovými prvky kancelářského a domácího prostředí se už delší dobu potírají a my tomuto trendu fandíme. Výzkumy ukazují, že možnost volby prostředí a pozice práce neprospívá jen našemu tělu, ale i mentálnímu zdraví a celkovému wellbeingu. Jinými slovy, tato flexibilita v konečném důsledku přináší větší spokojenost a zvyšuje produktivitu."

Žofia, Interior Architect

Work-life balance v japandi stylu

Before

Původní prostory kanceláří Amazon působily velmi stísněným dojmem. Úzký centrální prostor se potýkal s nedostatkem světla a efektem nízkých tmavých stropů. Od zbylých prostor byl navíc velmi uzavřen a neplnil tak dobře svou funkci.

Work-life balance v japandi stylu

After

Díky celkovému otevření prostor, práci s perspektivou a důmyslným osvětlením působí prostor po přestavbě vzdušným a otevřeným dojmem s dostatkem denního světla. Nyní navíc plně funguje jako centrální prostor setkávání pro přilehlé kanceláře.

bottom of page